Komunie/Chrzciny

Chrzest czy Pierwsza Komunia Święta to zarówno dla dziecka jak i dla całej rodziny bardzo wyjątkowy dzień, a szykowanie przyjęcia rodzinnego to czasochłonne i w pełni angażujące zajęcie.
Naszym celem jest ułatwić Państwu organizację i umożliwić dobrą zabawę w gronie najbliższych.
 
Chcielibyśmy zaproponować Państwu organizację niebanalnego przyjęcia na świeżym powietrzu w otoczeniu lasów, które na pewno na długo zagości w pamięci.
 
Duża drewniana zadaszona wiata z nagłośnieniem muzycznym to doskonałe miejsce na uroczysty obiad i dobrą zabawę. A może zamiast uroczystego obiadu grill, ognisko czy pieczony dzik?
 
Organizacja takiej imprezy rodzinnej na świeżym powietrzu daje wiele oryginalnych możliwości na spędzenie tego dnia.
 
Główne zalety to: świeże powietrze, duża przestrzeń, piękne tereny stanowiące doskonałe tło do zdjęć, dowolność  dekoracji a przede wszystkim plac zabaw dla dzieci, dzięki któremu najważniejsi goście nie będą się „nudzić przy stole”.
 
Istnieje możliwość wynajęcia animatora, który przygotuje niebanalne scenariusze zabaw dla dzieci.
 
W ofercie posiadamy również tradycyjne przyjęcia.
 
Nasza sala to doskonałe miejsce na zorganizowanie rodzinnego przyjęcia, które zachwyci wszystkich  Gości.

Miła i profesjonalna obsługa, znakomita kuchnia, klimatyzowane wnętrza pozwolą Państwu i Gościom czuć się u nas komfortowo.
 
Oferujemy Państwu doskonałą obsługę, szeroki wachlarz umiejętności, zarówno kulinarnych, jak i organizacyjnych i zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań, by zorganizowane przez nas przyjęcie zostawiło niezapomniane wrażenia.
 
W ofercie mamy również możliwość przygotowania zaproszeń oraz pamiątek dla Gości.
 

Zadzwoń zapytaj o szczegóły!!!